czwartek, 14 listopada 2013

Pomocy!!!!!


Pomóżcie!!!!
Nie wiem co się stało, nie wiem dlaczego gdy chcę dodać zdjęcie na bloga ładuje mi się z wadą, z jakimiś kreskami lub zamazane. Nie mogę wstawiać nowych przepisów bo co to za przepis bez zdjęcia :( Jestem załamana. 
Dzieje się tak od weekendu. 
Jak można to naprawić?


3 komentarze:

 1. Ja też tak miałam i okazało się to winą łącza. Czasami jednak blogspot nie współpracuje wybitnie...
  Być może próbujesz wgrać za duże zdjęcia, w oryginalnej rozdzielczości? Zmniejszenie ich czasami pomaga.
  Możesz też wrzucić zdjęcia na inną stronę, która hostinguje zdjęcia (np. www.picshot.pl). Zdjęcie trzeba dodać jako widoczne publicznie.
  Następnie otwierasz to zdjęcie i kopiujesz jego adres, a w poście wklejasz obraz, wybierając opcję "z adresu URL" zamiast "dodaj z komputera".

  Z tym, że darmowe hostingi zdjęć też nie są niezawodne i po jakimś czasie, np. pół roku, zdjęcie może zostać usunięte... Dlatego można to wykorzystać jako opcję awaryjną, a później zastąpić je zdjęciami z bloga, wgrywanymi tradycyjnie. Mam nadzieję, że to pomoże, bo też czekam na przepisy :)
  Pozdrawiam, Gosia

  OdpowiedzUsuń
 2. może brakuje jakiejś aktualizacji wyszukiwarki. nie wiem czy używasz IE czy FF, spróbuj. czasem wystarczy odinstalować wyszukiwarkę i zainstalować na nowo, żeby działało jak trzeba. przyczyn wiele :)
  dobre hostingi to tez "chmury" jak google drive, dropbox, cloud amazon i inne. tam Ci zdjęć nie wyrzuca bo są Twoja własnością.
  bardzo lubię Twoje przepisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udalo sie, dziekuje Wam bardzo!!!!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...